JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

Vířivky pro 6 a více

MONODON

„ Monodon v luxusním organickém podání “

V tomto kreativně pojatém designu je pozoruhodným způsobem zacházeno s proporčností a rozložením dispozic. V opticky muskulaturním zevnějšku tvoří progresivní podstatu tohoto unikátního modelu rozdělení masážních částí do dvou nezávislých zón. Jednotlivé části nabízí velkorysý dojem malého bazénu s masáží a druhá ušlechtilý zážitek v relaxačních lehátkách. Mezi další kreativní specifika patří do detailu propracované křivky a elegantní přechody mezi jednotlivými prvky.

Vířivka v propojení s bazénem

Z hlediska atypického rozložení dispozic tento model neskrývá hlavní filosofii, která měla za cíl propojení oválné malé bazénové části s masážními sedátky s druhou nezávislou částí pro relaxaci se dvěma lehátky. Díky této schopnosti získává tato vířivá vana velmi široký potenciál využití.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1250 l
Hmotnost vířivky bez vody 400 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1650 kg
Plošné zatížení 345 kg/m²
Celkový počet trysek 48
Celkový počet osob 5–6
Cena bez DPH od 169 990 Kč


ENNA

„ Enna v klasickém luxusu “

Kombinace moderního designu a tradičního klasického tvaru vytváří z tohoto kulatého modelu stále jeden z nejoblíbenějších z naší nabídky. Jednoduchá silueta a vysoce funkční design je vhodný do jakéhokoliv prostoru. Individualismus ustoupil klasice z cesty, co je jednoduše dokonalé by mělo být směle zachováno a tato filosofie zcela podtrhuje okouzlující a krásnou jednoduchost vířivé vany Enna.

Formálně dokonalé

Jedinečnost a oblíbenost tohoto stylového a ikonického modelu je skryta především v tvarové jednoduchosti. Díky univerzálnímu využití je vířivka osazena velmi výkonným systémem tlakové a podvodní perličkové masáže již v zákládním vybavení.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 950 l
Hmotnost vířivky bez vody 235 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1185 kg
Plošné zatížení 378 kg/m²
Celkový počet trysek 33
Celkový počet osob 6
Cena bez DPH od 139 990 Kč


GIGAS

„ Vzrušující kompaktnost “

Dynamický a kompaktní model s velmi zajímavým uspořádáním vnitřních dispozic nabízí sofistikované komplexní řešení inteligentní vodní masáže s nezávislou regulací. Hlavním charakterem tohoto ekonomického modelu je promyšlenost designu, vysoce komfortní zpracování v propojení s vnitřním prostorem. Zvýšenou exkluzivitu doplňují výjimečné atraktivní masážní i ovládací prvky v již základním standardu.

Půvab s přitažlivou cenou

Dokonalé a jednoduché pojetí v kompaktním rozměru učinilo z tohoto nově navrženého modelu velmi přitažlivý model. Jednoduchými ukazateli je možné rozpoznat individuální funkční design v nezaměnitelném funkčním zpracování. Pocitové a funkční vlastnosti tohoto modelu potěší každého příznivce jednoduché a funkční krásy za velmi příznivých pořizovacích podmínek.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 1000 l
Hmotnost vířivky bez vody 298 kg
Hmotnost vířivky s vodou 1298 kg
Plošné zatížení 325 kg/m²
Celkový počet trysek 38
Celkový počet osob 6
Cena bez DPH od 109 990 Kč