JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

Konstrukce vířivé vany

Samonosná konstrukce Thix Fix ™

Naprostým základem je hlavní rám, resp. šasi vířivky – tedy konstrukce, která nese váhu skeletu s vodou a efektivně ji roznáší do boků a na dno. Vířivé vany Canadian SPA mají kovovou samonosnou konstrukci typu AV, obchodně označovanou jako systém ThixFix ™.

Samonosná konstrukce Thix Fix ™

Vyznačuje se především spolehlivostí a dobrou schopností roznášet váhu vířivé vany nebo SWIM SPA (která může činit i více než deset tun), absorbcí vibrací a odolností, kterou oceníte zejména při manipulaci s vanou. Nejkvalitnější rámové nebo nosné konstrukce každé vířivé vany musí být s maximální přesností vyráběny právě z dutého profilovaného kovového materiálu, nebo ze speciálního dutého nerezu, pro zajištění té nejdelší životnosti, tuhosti a pevnosti rámu.


Dno vany Access Floor ISO+

Spodní část vířivé vany je tvořena vysoce odolným monolitickým dnem z tvrzeného ABS plastu. V kombinaci s tepelně izolační výplní celého dna každé vířivé vany funguje především jako transportní pouzdro, zabraňuje vniknutí hmyzu a hlodavců a skvělé odolává spodní vlhkosti a klimatickým změnám.

Dno Access Floor ISO+

Životnost tohoto ABS krytí je nezměrná, jedná se o klimaticky nezničitelný a inertní materiál. Vnitřní stabilizaci zajišťuje tuhá nosná konstrukce bez možnosti jakékoliv deformace. Plast dále zabraňuje pronikání vlhkosti do technologického prostoru, čímž zabraňuje tvorbě prostředí, otevřeného vzniku plísní a množení bakterií.