JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

Trendy a doplňky

Jedinečné přírodní obložení NATURAE by CS™

Jedinečného celodřevěné obložení Naturae reaguje na celosvětový příklon k přírodním materiálům ve spa a wellnes. Technologicky zvládnutý plášť z palety výrazných dřev se stane jedinečnou ozdobou každého interiéru.

Obložení

Dřevěné obložení Naturae je dodáváno ve třech oblíbených odstínech z kanadského cedru, smrk severského a dřeva abachi. Každá lamela obložení pochází ze střední části kmene, je u ni kontrolována pevnost let a sukovitost. Dřevo prochází dostatečně dlouhým přirozeným prosycháním na roštech, díky čemuž je zcela eliminována jeho pozdější deformace. Lamely jsou opatřeny speciálním konzervačním nástřikem a zátěrovým lakem, který chrání dřevo před vlhkostí a vnějším poškozením, zároveň však nemění jeho přirozený odstín.

Pevnost a odolnost každé lamely je srovnatelná se syntetickým obložením.


Aromaterapie SPAZAZZ®

Plně přírodní aromaterapeutické elixíry a krystalické směsi amerického výrobce SPAZAZZ® udělají z Vaší koupele tu pravou léčebně-relaxační terapii.

SPAZAZZ

V nabídce je celá řada speciálních produktů – směsi pro svalovou relaxaci, proti zánětům, posílení autoregeneračních schopností pokožky. Všechny výrobky jsou plně přírodního původu a zároveň obsahují látky, zefektivňující provoz vířivé vany.