JAMA – bazény a wellness, výroba z plastu

Vířivky pro 2

LARA MINI

„ Lara MINI s elegancí a přitažlivostí “

Jeden z nejmenších luxusních modelů vířivá vana Lara MINI v sobě skrývá velmi emotivního zástupce své kategorie. Tento zcela odlišný elegantní model s designem je vytvořen pro omezené dispozice a jeho možnosti využití jsou tedy nezměrné. Špičkové nejvyšší vybavení s chromoterapií a komfortní anatomické dispozice nabízí komplexní vodní masáž celého těla. Život je příliš krátký na malé cíle, ale i malé krásné věci do něj patří.

Velký prostor v malém rozměru

Jeden z nejmenších modelů vířivé vany posouvá hranice svého vnitřního prostoru zase o kus dále. Jedinečné dispozice uzpůsobeny do minimálních rozměrů nabízí dvě lehátka a prostorný nášlapový můstek který lze využíti jako masážní polosedátko.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 485 l
Hmotnost vířivky bez vody 180 kg
Hmotnost vířivky s vodou 665 kg
Plošné zatížení 600 kg/m²
Celkový počet trysek 30
Celkový počet osob 2–3
Cena bez DPH od 99 990 Kč


MANTA

„ Fascinující design v unikátních proporcích “

Luxusní model s příznačným jménem Manta otevírá v předstihu novou dimenzi své třídy. Díky vylepšenému designu své formy nabízí zcela nekompromisní vnitřní dispozice s multifunkčním systémem unikátní vodní masáže zaměřené na nejdůležitější svalové kontury. Každý funkční detail je plánován s rozumem a smyslností. Objevte přednosti jedinečného modelu na vlastní kůži.

Minimalistický model ve vrcholné formě

Svým osobitým tvarem ihned přitahuje pozornost. Funkční estetiku tohoto jedinečného modelu ztvárňuje vysoký vnitřní komfort s nejlepším možným uspořádáním funkčních dispozic. Spojením špičkového masážního pohodlí a vysokým výkonem technologií bylo dosaženo ohromující rovnováhy v omezeném prostoru.


Technická specifikace vířivé vany
Celkový objem vody 550 l
Hmotnost vířivky bez vody 250 kg
Hmotnost vířivky s vodou 800 kg
Plošné zatížení 280 kg/m²
Celkový počet trysek 40
Celkový počet osob 2
Cena bez DPH od 114 990 Kč